перепишіть слова, поясніть їх написання

притому, теж, неначебто, нібито, тому-то, тим-то, себто, цебто, мовбито, аякже, тільки-но, отож-то, вмить, притім, причім, причому, щоб, отже, дарма що, тимчасом як, через те що, з тим щоб, в міру того як, якщо, як, мов, що ж до, або ж, адже ж, коли ж, хоч, десь, щодня​

Ответы

Ответ дал: Genya2020
0

Ответ:

Объяснение:

Начебто - це сполучник, що вказує на припущення або умовність, схожий за значенням на "немовби" або "ніби", наприклад: "Начебто він знав про плани команди".

Немовби - це сполучник, що вказує на припущення або умовність, схожий за значенням на "начебто" або "ніби", наприклад: "Немовби це було незвичайне явище".

Тож - це сполучник, що вказує на логічний висновок, схожий за значенням на "отже" або "отож", наприклад: "Він був сильний, тож впорався з викликом".

Аніж - це сполучник, що використовується для вираження відмінності або вибору між двома або більше різними речами, наприклад: "Вона вибрала книгу, аніж фільм".

Абощо - це сполучник, що використовується для позначення продовження ряду подібних речей, наприклад: "Він розповідав про свої подорожі, абощо".

Зате - це сполучник, що використовується для вираження контрасту або компенсації, наприклад: "Вона може не вміти співати, зате танцює дуже добре".

Мовби - це сполучник, що використовується для вираження порівняння або зіставлення, наприклад: "Він мовби був зачарований цим краєвидом".

Ніби - це сполучник, що використовується для вираження припущення або умовність, наприклад: "Він ніби не чув мої питання".

Отож - це сполучник, що використовується для вираження логічного висновку або підсумку, наприклад: "Ми вирішили поїхати на природу, отож взяли все необхідне".

Притому - це сполучник, що викор


roustonleia: иені скрпійований текст не потрібен
roustonleia: мені*
Вас заинтересует