СРОЧНО ТВИР ПЕРЕКАЗ!!!
Даю 40 балов

Приложения:

Ответы

Ответ дал: doktor24w
1

Ответ:

Объяснение:

Зроду-віку на українській землі батьки намагалися залишити про себе добру пам'ять для нащадків. В давнину було обов'язково знати поіменно своїх пращурів, інакше людину могли просто звати "людиною без роду-племені". Старші покоління свято бережуть речі, які залишилися від пращурів. Але чи ми, молодше покоління, вміємо зберігати пам'ять про своїх предків? Чи вміємо ми цінувати та берегти їх спадщину? Часто багато цінних історій, листів, фотографій та пам'яток просто загублюються в бездонних потоках часу. Але це не означає, що ми не можемо знайти спосіб зберегти та передати їх далі.

Важливо навчитися ділитися цінною спадщиною з молодшими поколіннями. Треба передати їм не лише предмети, але й знання, історії, цінності, які нам вдалося зібрати. Кожна родина має свої унікальні історії, свою специфіку, і ми повинні бути горді своїм походженням.

Вспоминаю слова Максима Рильського: "Не красиво, коли люди живуть, як люди без роду-племені. Вони, звичайно, мають ім'я, але це лише косметика. Справжня людина має душу. І душа народу - це його минуле".

Дійсно, стати людиною без роду-племені стає дуже легко, якщо ми забудемо своїх предків, їхні історії і цінності. Але нехай це не станеться з нами. Нехай ми завжди пам'ятаємо, що ми походимо з великої історії українського народу, з багатовікового родоводу, і маємо в собі силу та гордість своїх предків. Хай у нас завжди буде бажання вивчати нашу спадщину, розповідати про неї наступним поколінням і берегти її як найцінніший скарб. Отже, ми маємо знати, що кожен з нас має свою унікальну історію, і ця історія пов'язана зі спадщиною наших пращурів. Лише шляхом дотримання і передачі цінностей, традицій і знань, ми зможемо зберегти пам'ять про своїх предків і надати їм належне місце у нашому суспільстві.

Вас заинтересует