Купили 7 кг цукерок по 56 грн та 9 кг печива по 27 грн. Скільки всього витратили грошей?
Dvorshnik:
Не дуже зрозуміло. 1 кг цукерок коштує 56 грн чи це 7к коштує 56грн
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1) 7*56=392(грн) потратили на цукерки
2) 9*27=243(грн) потратили на печенье
3) 392+243=635(грн) потратили всего денег
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад