• Предмет: Физика
  • Автор: listazemli
  • Вопрос задан 1 год назад

скільки часу тривав електроліз якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?
із умовою і розв'язанням​

Ответы

Ответ дал: gihvjguj
1

Ответ:

t=1.8/(0.093*10^(-6)*500)=38709c

Объяснение:

m=kIt

t=m/kI

k-електрохімічний еквівалент алюмінію=0.093*10^(-6)

t=1.8/(0.093*10^(-6)*500)=38709c

Вас заинтересует