Вантаж переміщують по горизонтальній поверхні на відстань 150 см прикладаючи силу 32 мН. Яка робота при цьому виконується? написати з Дано.
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ: 48мДж
Объяснение:
Дано:
S=150см=1,5м
F=32мН=0,032Н
---------------
А-?
А=FS=0,032*1,5=0,048Дж=48мДж
poliaaayes:
ура, спасибо большое
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад