• Предмет: Биология
  • Автор: andrejcikatila0
  • Вопрос задан 4 месяца назад

III. Дайте відповіді на питання: 1. Який тип гiменофору мають бліда поганка та мухомори? 2. Яку функцію виконує гіменофор грибів? 3. За якими ознаками можно відрізнити мухомори та бліду поганку від їстiBних грибів? 4. Які види грибів відносять до умовно-отруйних? 5. В яких випадках не можно вживати в їжу їстівні гриби ? 6. До якої екологічної групи за спосом отримання поживних речовин відносяться отруйні гриби ? 7. Які отруйні гриби є найнебезпечнішими ?
ПОМОГИТЕ.ДАМ 20 БАЛЛОВ​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: annatk200577
8

Ответ:

  1. Бліда поганка та мухомори мають ламеллярний тип гіменофору.
  2. Гіменофор грибів виконує функцію спороносного органу, тобто на його поверхні формуються та зберігаються грибні спори.
  3. Мухомори відрізняються від їстівних грибів яскраво-червоним чи червоно-помаранчевим коліром шапинки та кільцем на ніжці, а бліда поганка має світло-сіру шапинку та відсутність кільця на ніжці. Також, для відрізнення їстівних та отруйних грибів необхідно звернути увагу на деталі структури гриба та властивості, такі як запах, смак, текстура та інші ознаки.
  4. До умовно-отруйних видів грибів відносяться ті, які можуть бути спожиті людиною, але залежно від способу приготування або індивідуальних особливостей організму можуть викликати отруєння. До таких видів відносяться, наприклад, печериці, сироїжки та інші.
  5. Не можна вживати їстівні гриби, якщо вони були зібрані в забруднених екологічно районах, якщо вони мають ознаки порушення цілісності, плісняву або інші ознаки псування.
  6. Отруйні гриби відносяться до екологічної групи сапротрофів, які отримують поживні речовини з мертвих органічних речовин, таких як опади листя та гнила деревина.
  7. Найнебезпечнішими отруйними грибами є ті, що містять аматоксини.Аматоксини є потужними токсинами, які можуть викликати серйозні ушкодження печінки, нирок та інших органів.

Объяснение: если понравился ответ, отметь решение как лучшее)

Ответ дал: dianabakulina529
0

Ответ:2)Форма шапки, її розмір, колір, характер поверхні є важливими таксономічними ознаками таксонів грибів

 4)Бліда поганка

Чортів гриб

Мухомор

Плютка

Перцевий гриб, маслюк перцевий

Гриб говорушка (грузлик)

Несправжні опеньки

Печериця рудіюча 5) Їх не повинні вживати люди з хворобами шлунково-кишкового тракту, печінки чи з хронічними захворюваннями інших внутрішніх органів. Гриби також не є дитячою їжею, тому не давайте грибних страв малолітнім дітям. Не можна вживати гриби вагітним та тим жінкам, що годують груддю. 6)Отруйні гриби відносяться до гетеротрофів, тобто до екологічної групи організмів, які отримують поживні речовини з інших організмів або з продуктів їх життєдіяльності. У відміну від автотрофів, які виробляють свої поживні речовини за допомогою фотосинтезу чи хемосинтезу.

7)Бліда поганка

Объяснение: сори что не на все ответила

Вас заинтересует