• Предмет: Математика
  • Автор: ivanesm699
  • Вопрос задан 4 месяца назад

В країні Всезнайленд є королівства. Перше королівство " Чисел". Треба порахувати скільки раз цифра 1 була задіяна при записі чисел від 1 до 100? Друге королівство " Геометричних фігур" . Треба дати відповіді на питання : Геометрична фігура ,яка не має ні початку, ні кінця . Найпростіша геометрична фігура. Геометрична фігура , яка має початок , але не має кінця. Прямокутник , у якого всі сторони рівні. Добуток довжин сусідніх сторін прямокутника- це .... Сума довжин сторін трикутника- це.. "Третє королівство - це королівство " Ерудитів" Треба розв'язати задачі жителів цього королівства. 1.Пустелею йдуть 2 верблюди . Один ніс мішок солі 20кг, а другий - мішок вати 20 кг . Вони втомились , і побачили річку, разом з мішками пішли у воду. Після купання верблюди пішли далі. В одного поклажа стала легкою, а в другого- важкою. Чому? 2. На гілці сиділо 6 горобців. До одного з горобців підскочив кіт, щоб схопити його. Скільки горобців залишилося? 3. Одне яйце можна зварити за 3 хвилини . За скільки хвилин можна зварити 2 яйця? Четверте королівство - це королівство " Перекладачів" Нумерація Древнього Єгипту І-одиниці (одна одиниця) ∩ - десятки; (один десяток) е – сотні (одна сотня) Завдання: перекласти числа з древньоєгипетського запису і виконати дії. ( ∩∩∩ ││││││││) ∙ ( е е │││) + ( ∩││││ + ∩∩│││ ) ∙ ( ∩∩││)​

Ответы

Ответ дал: homenkoa00
1

Перше королівство "Чисел":

Для рахування, скільки разів цифра 1 була задіяна при записі чисел від 1 до 100, ми можемо просто пройтися по числах від 1 до 100 і підрахувати, скільки разів зустрічається цифра 1. Ось розрахунок:

1 зустрічається 11 разів (1, 10, 11, 12, ..., 19, 21, 31, ..., 91, 100).

Отже, цифра 1 була задіяна 11 разів.

Друге королівство "Геометричних фігур":

  1. Геометрична фігура, яка не має ні початку, ні кінця, це коло.
  2. Найпростіша геометрична фігура - це точка.
  3. Прямокутник, у якого всі сторони рівні, називається квадратом.

Добуток довжин сусідніх сторін квадрата дорівнює квадрату довжини однієї сторони.

Наприклад, якщо сторона квадрата має довжину x, то добуток довжин сусідніх сторін буде x * x = x^2.

Сума довжин сторін трикутника - це периметр трикутника.

Третє королівство - королівство "Ерудитів":

  1. Після того, як верблюди вступили у воду з мішками, мішок солі, який ніс перший верблюд, розчинився, роблячи його поклажу легшою. Мішок вати, який ніс другий верблюд, збільшив свою вагу через воду, яку вона вбила. Тому одна поклажа стала легкою, а інша - важкою.
  2. На гілці залишився один горобець, оскільки всі інші горобці відлетіли, коли кіт підскочив до одного з них.
  3. Зварити 2 яйця займе так само 3 хвилини. Кількість яєць не впливає на час варіння. Припустимо, що зварювання одного яйця займає 3 хвилини. Тоді, якщо ми варимо 2 яйця одночасно, ми просто ставимо їх у каструлю разом і чекаємо 3 хвилини. Тому, час варіння для 2 яєць буде такий самий - 3 хвилини.

Четверте королівство - королівство "Перекладачів":

Нумерація Древнього Єгипту використовувала спеціальні символи для позначення чисел. Давайте перекладемо числа з древньоєгипетського запису:

( ∩∩∩ ││││││││) ∙ ( е е │││) + ( ∩││││ + ∩∩│││ ) ∙ ( ∩∩││)

Перекладемо символи:

( ∩∩∩ ││││││││) означає 3 сотні (300).

( е е │││) означає 2 десятки (20).

( ∩││││ + ∩∩│││ ) означає 4 одиниці (4).

( ∩∩││) означає 2 сотні (200).

Тепер виконаємо обчислення:

300 ∙ 20 + 4 ∙ 200

6000 + 800

Результат:

6800


homenkoa00: Вирішено не без допомоги джіпіті, попереджаю
Вас заинтересует