Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Для розв'язання цієї задачі скористаємося пропорцією:
1,8 кг : 45,36 грн. = 2,5 кг : х грн.
Тут х - шукана вартість 2,5 кг печива.
Розв'яжемо пропорцію:
х = (45,36 грн. * 2,5 кг) / 1,8 кг
х = 63 грн.
Отже, за 2,5 кг печива коштуватиме 63 грн.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад