• Предмет: Математика
  • Автор: kiraignatenko36
  • Вопрос задан 1 год назад

За 1,8 кг печива заплатили 45,36 грн. Скільки гривень коштуватиме за 2,5 кг такого печива?

Ответы

Ответ дал: miroronenkovnikita
1

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі скористаємося пропорцією:

1,8 кг : 45,36 грн. = 2,5 кг : х грн.

Тут х - шукана вартість 2,5 кг печива.

Розв'яжемо пропорцію:

х = (45,36 грн. * 2,5 кг) / 1,8 кг

х = 63 грн.

Отже, за 2,5 кг печива коштуватиме 63 грн.

Вас заинтересует