До розчину масою 200г з масовою часткою 10% додали 60г розчину з масовою часткою солі 20%. Яка масова частка солі в утвореному розчині?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁(р-ну) = 200 г
w₁(солі) = 10% або 0,1
m₂(р-ну) = 60 г
w₂(солі) = 20% або 0,2
Найти: w₃ (солі)- ?
m₁(солі) = m₁(р-ну) * w₁(солі) = 200 * 0,1 = 20 г
m₂(солі) = m₂(р-ну) * w₂(солі) = 60* 0,2 = 12 г
m₃(р.р.) = m₁(солі) + m₂(солі) = 20 + 12 = 32 г
m₃(р-ну) = m₁(р-ну) + m₂(р-ну) = 200 + 60 = 260 г
w₃(солі) = m₃(солі)/m₃(р-ну) * 100% = 32/260 * 100% = 12,3%
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад