• Предмет: Литература
  • Автор: blakstar877
  • Вопрос задан 2 месяца назад

даю 70 балів Твір на тему обтимізм та трагізм роману історія одного кохання​


Аноним: зараз
Аноним: зачекай
blakstar877: оукей

Ответы

Ответ дал: Rostzn4ik
2

Відповідь:        Справжнє кохання цінніше за гроші. Це правильне твердження, тож так вважати повинен кожний. Гідним прикладом людини з вірними життєвими цінностями є головний герой роману Еріка Сіґела «Історія одного кохання» Олівер Барретт. Блискучий студент Гарвардського університету й син шляхетної родини щиро покохав студентку Редкліффского коледжу Дженніфер Кавіллері, доньку італійських емігрантів. Батько Олівера марно намагався умовити сина не квапитися з одруженням. Парубок був упевнений у своєму рішенні та своїх почуттях до Дженніфер.

Без фінансової підтримки батька Оліверові було важко, але він упорався з грошовою проблемою. Та й Дженніфер після закінчення коледжу працювала в приватній школі. Молодята винаймали дешеве житло й економили майже на всьому. Вони не відвідували кіно, не приймали гостей та не ходили по гостях самі. Втім, життя у режимі заощадження грошей не вплинуло на їхню любов. Вони почували щасливими й раділи кожному дню, проведеному разом. Доки смерть не розлучила їх…

Прикро, що це сталося, коли фінансове становище молодої сім’ї значно покращилося. Олівер отримав престижну роботу в нью-йоркській юридичній фірмі, тому з цього часу вони з Дженні могли більше не думати про гроші. Молоде подружжя навіть замислилося про поповнення сім’ї, однак дружині ніяк не вдавалося завагітніти. Дженніфер була змушена пройти докладне обстеження, під час якого був виявлений страшний діагноз — лейкемія. На жаль, хвороба була настільки запущеною, що лікування вже не могло допомогти. Дівчина відмовилася від своєї мрії — поїздки в Париж — та почала повільно згасати. Олівер у всьому підтримував її, однак проти смертельної хвороби він був безсилий.

Дженніфер пішла з життя у віці двадцять п’ять років… Їй би жити й жити з коханим чоловіком, та не судилося. Смерть невблаганна, а життя несправедливе. Щодо грошей, то вони взагалі не мають ніякого сенсу. За бажанням завжди можна заробити на найнеобхідніше.

Пояснення:

Вас заинтересует