Диктант Деревій

Якщо ви гарячої літньої днини втомитесь у/в дорозі та присядете десь на горбку відпочити, то відразу вдихнете гіркувато/приємний аромат деревію який ніби для кого/сь розсипав свої блідо-рожеві щито/подібні суцвіття на високих стеблах. Коли ж потрете різьблено/візерунчасті листки і/й глибоко вдихнете запах, то відчуєте, як стало вам легко/легко.
Ця багато/річна трав…яниста рослина над/звичайно поширена по всій Україні. Її особливі властивості не/вибагливість, жит…єздатність плодючість витривалість - ніби не знають краю, не мають меж .Деревій можна знайти практично скрізь у лісах і чагарниках на галявинах і узліссях попід парканами і вздовж доріг, у лісо/смугах і на сухих луках. Нерідко сусідами його є звіробій материнка петрові батоги і подорожник.
Часто цю траву називають тисячо/лисником, бо має листя дрібно посічене, наче на одному черешку кучерявит…ся безліч мален…ких листочків.
У медицині деревій застосовують з давніх-давен. Греки називали його ран…иком, бо він широко відомий як кровоспин…ий, з/с незаражувальний засіб.

Виправити помилки

Ответы

Ответ дал: hlvkktrn
0

Відповідь:

Якщо ви гарячої літньої днини втомитесь у дорозі та присядете десь на горбку відпочити, то відразу вдихнете гіркувато-приємний аромат деревію, який ніби для когось розсипав свої блідо-рожеві щитоподібні суцвіття на високих стеблах. Коли ж потрете різьблено-візерунчасті листки і глибоко вдихнете запах, то відчуєте, як стало вам легко-легко.

Ця багаторічна трав'яниста рослина надзвичайно поширена по всій Україні. Її особливі властивості: невибагливість, життєздатність, плодючість, витривалість - ніби не знають краю, не мають меж. Деревій можна знайти практично скрізь: у лісах і чагарниках на галявинах і узліссях, попід парканами і вздовж доріг, у лісосмугах і на сухих луках. Нерідко сусідами його є звіробій, материнка, петрові батоги і подорожник.

Часто цю траву називають тисячолисником, бо має листя дрібно посічене, наче на одному черешку кучерявиться безліч маленьких листочків.

У медицині деревій застосовують з давніх-давен. Греки називали його ранником, бо він широко відомий як кровоспинний, знезаражувальний засіб.

Пояснення: помилки та додані розділові знаки виділила, уважно передивіться, щоб не пропустити.

Вас заинтересует