До розчину масою 150г з масовою часткою розчиненої речовини 10% досипали 30г солі. Обчислити масову частку розчиненої речовини в утвореному розчині.
ПРОШУ ПОМОЖІТЬ У МЕНЕ 15 ХВ
Ответы
Ответ дал:
0
Спочатку обчислимо масу розчину після додавання солі.
Маса розчину після додавання солі = маса початкового розчину + маса доданої солі
Маса розчину після додавання солі = 150 г + 30 г = 180 г
Тепер обчислимо масу розчиненої речовини в утвореному розчині.
Маса розчиненої речовини в утвореному розчині = маса розчину після додавання солі * масова частка розчиненої речовини
Маса розчиненої речовини в утвореному розчині = 180 г * 10% = 18 г
Отже, масова частка розчиненої речовини в утвореному розчині становить 18 г на 180 г, або 10%.
Маса розчину після додавання солі = маса початкового розчину + маса доданої солі
Маса розчину після додавання солі = 150 г + 30 г = 180 г
Тепер обчислимо масу розчиненої речовини в утвореному розчині.
Маса розчиненої речовини в утвореному розчині = маса розчину після додавання солі * масова частка розчиненої речовини
Маса розчиненої речовини в утвореному розчині = 180 г * 10% = 18 г
Отже, масова частка розчиненої речовини в утвореному розчині становить 18 г на 180 г, або 10%.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад