Виручка від реалізації продукції підприємця дорівнює – 790000 грн., витрати
виробництва – 630000 грн. ставка оподаткування прибутку встановлена на рівні 20 %.
Розрахуйте балансовий та чистий прибуток підприємця.
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Щоб розрахувати балансовий прибуток, потрібно відвиручки відрахувати витрати виробництва:
Балансовий прибуток = Виручка - Витрати вирвиручки від реалізації відняти витрати виробництва:
Балансовий прибуток = виручка від реалізації - витрати виробництва
Балансовий прибуток = 790000 - 630000
Балансовий прибуток = 160000 грн.
Для розрахунку чистого прибутку потрібно з балансового прибутку відняти оподаткування:
Чистий прибуток = балансовий прибуток - оподаткування прибутку
Чистий прибуток = 160000 - (20% * 160000)
Чистий прибуток = 160000 - 32000
Чистий прибуток = 128000 грн.
Отже, балансовий прибуток підприємця складає 160000 грн., а чистий прибуток - 128000 грн.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад