• Предмет: Информатика
  • Автор: alinamihajlina1984
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Значення комп'ютерних технологій сучасної людини

Ответы

Ответ дал: f428700
0

Ответ:

До початку XX століття вона була надійним джерелом інформації, обробкою якої займалася сама людина. Проте останніми роками у всьому світі видавалося так багато газет і журналів на різних мовах, друкувалася величезна кількість наукових статей, брошур, дисертацій і звітів, що навіть найталановитіший учений не міг вручну розібратися в усьому цьому потоці інформації.

У таких ситуаціях людині став допомагати комп’ютер. Його допомога виявилася незамінною і на сучасному виробництві, де використовуються складні технології і потрібний постійний контроль, чіткий аналіз ситуації і допомога в ухваленні правильного рішення.

Сучасний комп’ютер можна розглядати як інформаційну систему, яка в сучасному суспільстві стала таким же багатством, як нафту, газ, вугілля. Тому методи і способи обробки інформації сьогодні так само, як і переробка природних ресурсів, є технологією.

Зараз простіше сказати, де не використовуються комп’ютери, чим почати перераховувати галузі, де вони широко застосовуються.

У виробництві, наприклад, комп’ютери використовуються від проектування деталей до конструювання цілого виробу, його виробництва і продажу. Широко використовуються системи автоматизованого проектування архітектурних споруд: будівель, мостів, гребель. Дорогі експерименти в науці і техніці можна повністю замінити розрахунками на комп’ютері.

Музикантам він допомагає писати музику, художникам — створювати нові картини.

Зараз в кабінеті кожного фахівця є комп’ютер. Добрим і надійним помічником він став і для багатьох сімей. Він допомагає спілкуватися людям незалежно від відстані, дає можливість, навіть не виходячи з будинку, користуватися фондами великих бібліотек в різних країнах, використовувати комп’ютерні технології, вивчати нові науки і іноземні мови.

З його допомогою можна оплачувати комунальні послуги, придбавати авіа і залізничні квитки, замовляти товари в інтернет-магазинах.

Формуючи та коригуючи комп’ютерні програми, можна перетворити його на робоче місце дизайнера чи бухгалтера інженера, економіста чи агронома, редагувати на ньому документи тощо.

Здебільшого виділяють два різновиди комп'ютерного забезпечення, тобто програмне і апаратне, а вже програмне забезпечення включає системне і прикладне. Системне програмне забезпечення призначено для функціонування самого комп'ютера як єдиного цілого. Це, в першу чергу, операційна система, а також сервісні програми різного призначення – драйвери, утиліти тощо. До системного програмного забезпечення входить мережевий інтерфейс, який забезпечує доступ до даних у серверних мережах. Дані, введені в комп'ютер, організовані, як правило, в базу даних, яка, у свою чергу, управляється прикладною програмою управління базою даних і може містити найрізноманітніші дані, зокрема історії хвороб, статистичну звітність, бухгалтерський облік. [3]

Прикладне забезпечення являє собою власне програми, для яких і призначений комп'ютер, це обчислення, обробка результатів досліджень, різноманітні розрахунки, обмін інформацією між комп'ютерами тощо.

Але ось коли комп’ютер виходить з ладу, це перетворюється на справжню трагедію для його користувача. У таких випадках не слід зневірятися, тому що можна зробити швидкий і якісний ремонт в спеціальних майстернях або ж викликати майстра додому.

Якщо поломка незначна, її можна усунути самому, заздалегідь виписавши запчастини в інтернет-магазині.

Відремонтований комп’ютер знову стане надійним і добрим помічником, здатним проникнути в національну інформаційну структуру і в Інтернет.

Объяснение:

Вас заинтересует