• Предмет: История
  • Автор: pupil56864
  • Вопрос задан 2 месяца назад

ДАМ 70 БАЛІВ! Допоможіть будь ласка!
1. Чому у складі Русі були слов’янські та неслов’янські племена?
2. На які давні народи були подібні за стилем життя руси, половці, кримські
татари?
3. Чому на гербі України поміщено тризуб князя Володимира Великого?


3olotoykikco345: щас сделаем
pupil56864: спс

Ответы

Ответ дал: unodostres91
3
1. У складі Русі були як слов'янські, так і неслов'янські племена з різних причин. Перш за все, Русь була формована шляхом об'єднання різних етнічних груп, які жили на території сучасної України, Білорусії та Росії. Слов'яни були основним етнічним компонентом, але інші неслов'янські племена, такі як варяги, скандинави, хазари, половці та інші, також внесли свій внесок у формування культури та політичну структуру Русі.

2. Руси, половці та кримські татари мали схожості у стилі життя через ряд факторів. Усі ці народи були передовими воїнськими імперіями свого часу і мали розвинуту кочову культуру. Вони вели основне заняття якір - скотарство та кочове життя, залежали від миграційних шляхів і розміщували свої намети на великих степових просторах. Крім того, у них було подібне соціальне устрійство, базова форма організації влади, а також традиції і релігійні вірування, які збереглися протягом віків.

3. Тризуб на гербі України символізує князя Володимира Великого, який є одним з найвидатніших давньоруських правителів. Володимир Великий був князем Київської Русі у 10 столітті і зробив великий внесок у формування ранньоруської державності та впровадження християнства на території України. Тризуб, як символ на гербі, відображає його велич і значущість для українського народу. Також тризуб

pupil56864: спс
Ответ дал: 3olotoykikco345
2

Ответ:

Объяснение:

1. Склад Русі включав різні племена з різними культурними, етнічними та мовними традиціями. Не всі племена, які складали Русь, були слов'янського походження
2. Руси, половці та кримські татари були схожі за своїми життєвими звичаями, у тому числі за способами здобутку харчів (переважно скотарство та торгівля), формами соціальної організації (кочовий спосіб життя) та військової тактики (верхова їзда).
3.  Тризуб на гербі України символізує князя Володимира Великого, який привів до християнства киянське князівство та подарував йому свій трезубец, який став одним з головних символів української національної ідентичності. Також він символізує слово ВОЛЯ.


pupil56864: cпс
Вас заинтересует