3. Розгляньте зображення і дайте відповіді на запитання. 3.1. Опишіть, що ви бачите на зображеннях? 3.2. Хто є аудиторією для цих повідомлень? 3.3. Яка мета цих зображень? 3.4. Які маніпуляції ви помітили? 3.5. Чи ВИКОРИСТОВУЄ пропаганда ПОНЯТТЯ «ідентичності» і з якою метою? СУПЕР ПУПЕР ПОМОГИТЕ БОШ ПИПИСЬКУ ТОТОРВУТ ДАЮ 50 БАЛЛВО!!!​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: anastacia124567835
0

Пропага́нда (лат. propaganda дослівно — «яка підлягає поширенню (віра)», від лат. prōpāgo — «поширюю») — форма комунікації, спрямована на поширення в суспільстві — світогляду, теорії, твердження, фактів, аргументів, чуток та інших відомостей для впливу на суспільну думку на користь певної спільної справи чи громадської позиції[2].У широкому розумінні — поширення соціально-політичних, природничо-наукових та інших знань з метою їх втілення у суспільну свідомість; у вузькому розумінні — ідеологічно спрямована діяльність будь-якої партії для формування у конкретних верств населення певних поглядів і уявлень (світогляду).[3]

Пропаґанда зазвичай повторюється та розповсюджується через різні засоби масової інформації, щоб сформувати обраний результат суспільної думки. Значення пропаганди різних партій особливо зростає у період виборчої кампанії.

На відміну від об'єктивної подачі інформації, зловмисна пропаґанда подає інформацію вибірково, щоб спонукати до певних узагальнень, або використовує емоційне забарвлення повідомлення, аби спровокувати радше чуттєву, ніж раціональну реакцію на висловлене. Бажаним результатом пропаганди є зміна ставлення до її суб'єкта. Пропаґанда і її зловмисний варіант можуть використовуватись як форма політичної боротьби.

Варто зауважити, що термін «пропаґанда» набув яскраво негативного емоційного забарвлення лише завдяки непрофесійній діяльності частини журналістів. Пропаґанда у своєму початковому емоційному значенні мала нейтральне забарвлення.

Вас заинтересует