Мама купила 2,8кг картоплі і 1,5 кг цибулі, заплативши за всю покупку 57,5 грн.Скільки коштує 1 кг картоплі, якщо 1 кг цибулі коштує 15 грн. Срочноооо будь ласкааааааа
Ответы
Ответ дал:
13
Відповідь:
12,5грн
Покрокове пояснення:
1,5*15=22,5грн цибуля
57,5-2,5=35грн картопля
35:2,8=12,5грн 1 кг картоплі
yuliakornovan:
Оао а оаоа спасібооо
немає за що
Ти топ
Пп
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад