СРОЧНО!!! СЕГОДНЯ НУЖНО СДАТЬ
Яку потужність споживає лампа розжарення, нитка якої в робочому стані має опір 10 Ом? Лампа працює від акумулятора 12 В.
kataviznicak1116:
а можешь сделать тип там дано все дела
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
P=U^2/R;
P=12^2/6=144/6=24 Вт
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад