• Предмет: Литература
  • Автор: nikitadrebot73
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Помогите пожалуйста накину ещо 100 балов❗❗❗❗❗❗
• Чому оповідання про тяжку долю кріпачки Олесі Марко Вовчок назвала «Козачка», а не«Кріпачка»?
В оповіданні «Козачка» Марко Вовчок для контрасту з кріпосницьким «темним царством» малює світлі, ідилічні картини щасливого життя вільних від кріпацтва людей - селян козацького стану. Що саме ?


• Доведіть, що Олеся почувалася щасливою у дівоцтві.


• Як ви вважаєте, яким бачили батьки майбутнє своєї донечки?


• Якби Олеся не відмовила молодим козакам, які сваталися до неї, як би склалася її доля?


• Як ви гадаєте, приймаючи рушники від сватів Івана Золотаренка, Олеся розуміла на що вона йде? Хто і як відмовляв її виходити заміж за кріпака?


• Як пояснила Олеся свій вибір парубкам?


•«Кріпосництво знівечило сімейне життя Олесі...»

•«Кріпосна система позбавила Олесю права на щасливе материнство».


•«Кріпосна система ізсушила, ізв'ялила молоду здорову жінку».


•«Кріпосництво прирекло Олесю на передчасну смерть на самоті». ​

Ответы

Ответ дал: TruthGPT
2

Ответ:

Удачи

Объяснение:

1. Оповідання про тяжку долю кріпачки Олесі Марко Вовчок назвала «Козачка», а не «Кріпачка», оскільки головною ідеєю оповідання є бажання показати, що є ще люди, які живуть у вільному світі, люди, які не підкорилися кріпосному праву і зберегли свою волю. Такими людьми були козаки, яких автор описує як щасливих та вольових людей. Але підкреслення свободи козацького стану має контрастувати з безвихідністю, зневаженням та знущанням, які є кріпосницьким життям.

2. Олеся почувалася щасливою удівоцтві, оскільки була молодою та красивою дівчиною, жила у люблячій родині і мала багато друзів. У оповіданні згадується, що вона любила танцювати, співати, мріяла про кохання та створення власної родини.

3. Батьки, ймовірно, бачили майбутнє своєї донечки в тому, щоб знайти їй гідного чоловіка, який міг би забезпечити її матеріально і допомогти забезпечити майбутнє сім'ї.

4. Якби Олеся не відмовила молодим козакам, які сваталися до неї, її доля, ймовірно, була біншою. Оскільки вона була кріпачкою, то шлюб з козаком відкривав їй можливість отримати свободу, але водночас це могло привести до багатьох проблем і конфліктів з владою та іншими кріпаками.

5. Приймаючи рушники від сватів Івана Золотаренка, Олеся, можливо, розуміла, що вона йде на шлюб з кріпаком, а не з козаком, якого вона кохала. Автор не описує, хто і як відмовляв її виходити заміж за кріпака, але можна припустити, що це можливо були її родичі та друзі, які хотіли бачити її заміж за козак6. Олеся пояснила свій вибір парубкам тим, що вона не хоче забувати своїх коренів та походження, та що не хоче прикрашати своє життя брехнею. Вона зазначила, що не може відмовитися від своїх принципів та цінностей, навіть якщо це означає відмовитися від кохання.

7. Дійсно, в оповіданні зазначається, що кріпосництво знівечило сімейне життя Олесі, оскільки вона не могла бути з коханим, який був козаком, а також тому, що її шлюб був змушеним та нещасливим. Кріпосництво позбавило Олесю права на самостійний вибір чоловіка та на створення щасливої родини.

8. Кріпосна система ізсушила та ізв'ялила молоду здорову жінку, оскільки вона була примушена працювати на хазяїв, виконувати важку фізичну працю, не отримуючи за це належної винагороди. Кріпосництво позбавляло жінок можливості отримувати освіту, розвивати свій талант і займатися улюбленими справами.

9. Кріпосництво прирекло Олесю на передчасну смерть на самоті, оскільки вона не мала можливості отримати якісну медичну допомогу та житися в достатку. Кріпосництво позбавляло жінок можливості займатися самореалізацією, розвивати свої здібності та здійснювати свої мрії. В оповіданні зазначається, що Олеся померла молодою, не дочекавшись повної волі та свободи.

Вас заинтересует