Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
4 Дж - остання відповідь
Объяснение:
m=0,5 кг;
V=4 м/c;
Ek ? Ek=m*V²/2=0,5*4²/2=4 Дж
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад