• Предмет: Литература
  • Автор: alenoka973
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Написати міні-твір на тему "Хлєстакова". (Ревізор, Гоголь). Допоможіть

Ответы

Ответ дал: donila3211
0

Ответ:

У маленькому провінційному містечку звичайне життя вважалося за звичайне - люди йшли своїми справами, а час розтягувався мов нудний рядок. Та все змінилося, коли відома новина про наближення ревізора рознеслася по місту.

Хлєстакова - ім'я, що викликало паніку та хвилювання серед місцевих чиновників. Відомий літератор Микола Гоголь втілив цю персонаж у своїй п'єсі "Ревізор", розкриваючи його смішні та суперечливі риси.

Хлєстаков був молодим чоловіком, який поїхав у відрядження і випадково потрапив до цього містечка. Він був майже порожньою шкіряною сумкою, але володів безкінечною харизмою та здатністю до маніпуляцій.

У містечку Хлєстаков виявився легкою здобиччю для місцевих чиновників, які вбачали в ньому відповідь на свої мрії. Вони сподівалися, що ревізор прийде з кар'єрними пропозиціями та грошима, і вони встигнуть отримати свої долі.

Але Хлєстаков був майстром імпровізації та обману. Він легко приймав підмочені гроші, навіть не розуміючи, що вони йому пропонують, а потім забував про обіцянки. Чиновники вірили у його вагомість та слова, впевнені, що вони встигнуть здобути його гроші і вплив.

Тим часом місцеві жителі дивилися на цю комедію з боку. Вони розуміли, що Хлєстаков — це всього лише порожня оболонка, яка спричиняє хаос та

безлад, а чиновники просто хапаються за соломинки, сподіваючись на легкі гроші.

Коли нарешті Хлєстаков покидає місто, він залишає після себе розчарування, порожнечу та нерозуміння. Люди розуміють, що це була всього лише гра, маскарад, але Хлєстаков вразив їх своєю здатністю створювати світло забаву.

Так, Хлєстакова можна розглядати як символ суперечностей та недоліків суспільства. Він викликає сміх та розуміння, але й нагадує нам, що покажчиками успіху та гідності не мають бути зовнішній блиск чи пусті слова.

Вас заинтересует