• Предмет: История
  • Автор: starchenkogala7
  • Вопрос задан 3 месяца назад

.Чому найгострішої критики зазнали казки Г. X. Андерсена, які владні інституції заборонили використовувати в процесі виховання і навчання, а книжки для дітей на зразок «Піонерам про хлібоздавання», «Дітям про п’ятирічку», «Славний піонер Гена Щукін», навпаки, стали обов’язковими для використання в навчальному процесі?

Ответы

Ответ дал: benzaminrobertsons
0

Ответ:

Причина, чому казки Г. X. Андерсена зазнали найгострішої критики, полягає в тому, що вони часто містили моральні принципи, які були відмінні від тих, що пропагувалися владними інституціями. Наприклад, казка "Голий король" критикувала безглуздість та самовпевненість влади, а казка "Русалочка" порушувала тему вільного вибору та самостійності.

З іншого боку, книжки для дітей на зразок "Піонерам про хлібоздавання", "Дітям про п’ятирічку", "Славний піонер Гена Щукін" були створені з метою пропаганди ідеології та виховання дітей у дусі комунізму. Вони містили узагальнені та ідеалізовані зображення радянського життя та виховували дітей у дусі колективізму та патріотизму.

Отже, різниця в підходах до виховання та навчання дітей призвела до того, що казки Г. X. Андерсена були заборонені, а книжки для дітей на зразок "Піонерам про хлібоздавання", "Дітям про п’ятирічку", "Славний піонер Гена Щукін" стали обов’язковими для використання в навчальному процесі.

Объяснение:

Вас заинтересует