• Предмет: Право
  • Автор: soiid
  • Вопрос задан 4 месяца назад

СРОЧНО!!!Семен склав і посвідчив заповіт, відповідно до якого будинок (600 тис. грн) та автомобіль (200 тис. грн), придбані ним під час перебування в шлюбі з Тамарою, заповів релігійній громаді. На їх придбання він витратив гроші, які заробив як підприємець під час подружнього життя. Щодо земельної ділянки (100 тис. грн), яку йому подарував після реєстрації шлюбу з Тамарою друг, заповідального розпорядження Семен не зробив. Після його смерті в нього залишилися рідний брат-інвалід, якого він матеріально підтримував, згадана 60-річна дружина, 25-річна донька, що працювала в лікарні, 17-річні сини-блізнюки Іван та Василь.

Ответы

Ответ дал: 0homa017
0
В даному сценарії маємо наступну сімейну ситуацію:

Семен склав заповіт, відповідно до якого будинок вартістю 600 тис. грн та автомобіль вартістю 200 тис. грн передаються релігійній громаді. Вони були придбані ним під час перебування в шлюбі з Тамарою, за рахунок грошей, які він заробив як підприємець під час подружнього життя.

Щодо земельної ділянки вартістю 100 тис. грн, яку Семен отримав у подарунок від друга після реєстрації шлюбу з Тамарою, він не зробив заповідного розпорядження щодо неї.

Після смерті Семена залишилися наступні спадкоємці:

Рідний брат-інвалід, якого Семен матеріально підтримував.
Дружина Тамара, яка на момент смерті має 60 років.
Донька, 25-річна, яка працює в лікарні.
Сини-блізнюки Іван і Василь, яким на момент смерті було 17 років.
Заповіт відповідно до законодавства може мати свої особливості та обмеження, тому для точних відповідей на питання про спадкування майна слід звернутися до юриста або нотаріуса, які зможуть надати консультацію із цивільного права та спадкового законодавства в конкретній країні.
Вас заинтересует