• Предмет: История
  • Автор: 09sx1sx
  • Вопрос задан 4 месяца назад

один день життя української родини кінця 19 початку 20 століття
(1-2 сторінки)

Ответы

Ответ дал: cernusikovamarana
1

Ответ:

Один день життя української родини на початку 20 століття був переповнений рутинними обов'язками та впливом соціально-історичних подій того часу. Ранок починався з раннього пробудження, коли всі члени родини піднімалися з ліжок. Зазвичай, у багатих родинах на подвір'ї працювала служниця, яка рано вставала, щоб підготувати воду для миття та зігріти піч.

Родина снідала разом у великій їдальні. Сніданок складався з простих страв, таких як каша, хліб, молоко, яйця та овочі. В цей час батько може розповідати про останні новини або обговорювати сімейні справи.

Після сніданку чоловік вирушав на роботу, а дружина займалася домашніми справами. Вона прибирала помешкання, прасувала одяг та готувала їжу на день. Якщо у сім'ї були діти, вона також навчала їх основам грамоти та математики.

Діти, які були достатньо старими, ходили до школи. Українські сільські школи того часу були прості та скромні. Учні вчилися читати, писати, рахувати та вивчали основи релігії. Школа закінчувалася в середині дня, і діти поверталися додому.

Обід був головною стравою дня. Його готувала господиня, використовуючи продукти з сільського господарства. Їдальня ставала місцем для зустрічей родини. Після обіду чоловік зазвичай повертався на роботу, а діти відпочивали або виконували домашні завдання.

Вечеря була простою і складалася з легких страв, таких як суп,

борщ, хліб, овочі та молочні продукти. Після вечері родина проводила час разом, бесідуючи, читаючи книжки або виконуючи ручну роботу.

Українська родина на початку 20 століття відчувала вплив політичних, соціальних та культурних змін у країні. Вони спостерігали за подіями, пов'язаними з українським національним рухом та боротьбою за незалежність. Стабільність і благополуччя сім'ї залежало від роботи та фінансового стану чоловіка, а також від вміння господині ефективно управляти домашніми справами.

Таким чином, життя української родини на початку 20 століття було простим, але наповненим роботою та впливом соціальних змін. Вони прагнули забезпечити свою сім'ю, навчити дітей і пристосуватися до змін у суспільстві, що їх оточувало.

Объяснение:

Вас заинтересует