• Предмет: Право
  • Автор: privetlalala2801
  • Вопрос задан 4 месяца назад

у кого есть чат гпт или просто. 17-річний Андрій навчається в технікумі й підробляє офіціантом у ресторані швидкого харчування. Нещодавно він продав своєму товаришеві, 19-річному Борису, велосипед, подарований батьком на шістнадцяти річчя, оскільки йому бракувало зароблених грошей для купівлі омріяного моторолера. Які види цивільно-правових договорів є в цій ситуації? Назвіть сторони кожного з них. Чи є вчинений Андрієм правочин дійсним? Поясніть.​

Ответы

Ответ дал: dimonchop
1

Відповідь:

В даній ситуації можуть бути наступні види цивільно-правових договорів:

1. Договір купівлі-продажу велосипеда: Сторонами цього договору є Андрій (продавець) і Борис (покупець). За умовами договору, Андрій продав велосипед Борису за певну ціну.

2. Може бути угода про передачу власності: Згідно з цією угодою, Андрій передав право власності на велосипед Борису в обмін на отримання від нього вартості велосипеда.

Однак, слід враховувати, що в залежності від конкретного юрисдикційного середовища та законодавства, існують обмеження стосовно укладання договорів з неповнолітніми. В багатьох країнах, для укладання дійсних договорів, неповнолітній потребує згоди або представництва своїх батьків або опікуна. Тому, щоб визначити дійсність правочину, необхідно зважити на такі фактори.

У даному випадку, оскільки Андрій має 17 років, його здатність укладати юридичні угоди може бути обмеженою, і можуть бути потрібні згода або представництво його батьків або опікуна. Якщо він уклав договір без такої згоди або представництва, то може бути спір щодо дійсності цього правочину.

Таким чином, для точного визначення дійсності правочину необхідно консультуватися з юристом або правовими фахівцями, оскільки це залежить від конкретних законів та правил, що діють у відповідній юрисдикції, а також від обставин самої угоди та здатності Андрія укладати договори.

Вас заинтересует