Ответы
Ответ дал:
0
Дано: Екин=1000 Дж; m=5 кг; V - ?
Екин=mV²/2; V²=2E/m=
2000/5=400.
V=√400=20 м/с.
Это ответ.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад