Поміркуйте та дайте розгорнуту об'єднану відповідь на такі запитання: «Чому, вирвавшись на свободу та згадавши вільних пращурів, кінь засумував за гнобителем?» τα ​

Ответы

Ответ дал: robotagadanilo
0

Чому, вирвавшись на свободу та згадавши вільних пращурів, кінь засумував за гнобителем?

Це запитання ставить у центр уваги парадоксальну реакцію кіння після отримання свободи. Якщо врахувати, що кінь, коли він був у полоні, був підданий гнобленню, виснаженню та обмеженням, то може здатися дивним, що після визволення він засумував за своїм гнобителем. Однак, це явище можна розглядати з декількох точок зору.

По-перше, у кіння виникло почуття прив'язаності до свого гнобителя через принцип стократного підкорення та взаємодії, які відбувалися протягом тривалого часу. Він може почувати себе зв'язаним з цією людиною через емоційну залежність, не зважаючи на те, що ця залежність була негативною.

По-друге, кінь може відчувати втрату стабільності і невизначеність після вирвання з попереднього середовища. Незважаючи на гноблення, він звик до певної рутини та обмежень, які надавали йому хоч якусь форму стабільності. Втрата цих обмежень може спричинити почуття незахищеності та невизначеності.

Також, можливо, кінь відчуває емоційний бар'єр або психологічну залежність, відчуваючи себе зв'язаним із гнобителем через відносини панування і підкорення. Він може відчувати себе комфортно лише в цій ролі, навіть якщо вона була негативною.

Описані вище причини можуть пояснити, чому кінь засумував за своїм гнобителем після вирвання на свободу. Незважаючи на негативний досвід, він може відчувати емоційну прив'язаність, невизначеність після втрати стабільності та психологічну залежність від ролі підкорення. Це комплексне явище може бути результатом довготривалого взаємодії та впливу гнобителя на психіку кіння.

Вас заинтересует