Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
Міді - ?, 28%
заліза - ?, 56%
нікелю: 144% = 100- (28+56)
100-(28+56) = 16 % - Нікель;
144:16×100=900 (кг)
відповідь: сплав містить 900 кг.
Покрокове пояснення:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад