Перелік
тем, запропонованих для написання контрольного твору-розуму за творчістю Т.Шевченка.


-Сатиричне

зображення царської імперії у поемах Т. Шевченка «Сон» і «Кавказ».



-Різні типи втілення жіночої долі в поемах "Катерина", "Наймичка", у поезії "У нашім раї на землі.."


На любу з тем потрібно написати твір-роздум за творчістю Т.Шевченка, дам 67 балів (якщо потрібно, можу додати ще 100-200) Бажано сьогодні )

Ответы

Ответ дал: posorrr
1

Відповідь:

Поеми Тараса Шевченка "Сон" і "Кавказ" відображають царську імперію у сатиричному світлі, надаючи гострий коментар до соціально-політичних проблем того часу.

У поемі "Сон" Шевченко зображує мрію, в якій головний герой опиняється в палаці, який символізує царську владу. У цьому палаці він бачить розкіш, злидні, нерівність і соціальну несправедливість. Поет надає іронічний коментар до життя царської верхівки, показуючи їх безтурботність і відчуженість від простих людей, які живуть у бідності. Шевченко зазначає, що влада підтримується насильством та знущанням над підлеглими, що стає зазіханням на людську гідність.

У "Кавказі" поет також використовує сатиру для викриття політичних та соціальних проблем. Головний герой, який є символом українського народу, потрапляє в російську армію, що воює у Кавказі. Шевченко наочно показує корупцію, безглузду війну та жорстокість російських воїнів. Він зображує царську імперію як систему, що знущається з підлеглих і висміює їх культуру та традиції. Шевченко підкреслює несправедливість та безглуздя російського імперіалізму, а також прагне відродження і визволення українського народу.

Обидві поеми Тараса Шевченка "Сон" і "Кавказ" використовують сатиру для розкриття проблем царської імперії, показуючи її соціальну несправедливість, безтурботність та жорстокість. Поет надає гострий коментар до політичних та соціальних проблем свого часу, використовуючи сатиру як засіб критики тиранії та соціальної нерівності.

Пояснення:

Вас заинтересует