• Предмет: География
  • Автор: ima61417
  • Вопрос задан 3 месяца назад

написати есе "що для мене бути толерантною людиною"

Ответы

Ответ дал: xkonderx
1

Ответ: Часто нетолерантне ставлення до кого-небудь спровоковане відсутністю інформації. Перш ніж почати ненавидіти, потрібно спробувати дізнатися більше, ближче і розібратися в питанні. За час роботи з величезною аудиторією, яка користується платформою dobro.ua, доводилося зустрічати людей, які вважають, що соціалізація дітей з синдромом Дауна менш важлива, ніж допомога сиротам, або що освітні проекти менш важливі, ніж допомога притулкам для тварин. Важливо все і важливі всі. А найважливіше в людях, які хочуть допомагати, це те, що вони готові прийняти і зрозуміти тих, хто зіткнувся з бідами, проблемами і несправедливістю.

Ответ дал: anna2228mozo
1

Ответ:

У Україні проживають люди 134 національностей. Кожна має свою самобутню культуру, історію, традиції. Але всім нам слід бути толерантними по відношенню один до одного.

"Толерантність — це гармонія в різноманітті. Толерантність — пошана, ухвалення і розуміння багатої різноманітності культур миру, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності". Це визначення ми знаходимо в "Декларації принципів толерантності" ЮНЕСКО.

На думку моїх однолітків, толерантність — привілей сильних і розумних, таких, що не сумніваються в своїх здібностях просуватися на шляху до істини через діалог і різноманітність думок і позицій.

А на думку моїх батьків, толерантність — це спілкування і свобода думки, совісті і переконань, гармонія в різноманітті, чеснота, яка робить можливими досягнення взаєморозуміння між людьми, батьками і дітьми мирним безконфліктним шляхом.

Але що ж робити, якщо конфлікт затягується і росте стіна нерозуміння?

Пітер Бріч порадив, як легко можна зруйнувати "стіну нерозуміння": "Треба просто посміхнутися і бути ввічливим. Я упевнений, що співбесідник поступить також". Давайте спробуємо, адже всі ми — жителі однієї планети, майже сусіди. Житимемо дружно!

Вас заинтересует