Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Масова частка розчину визначається як відношення маси розчиненої речовини до загальної маси розчину:
масова частка розчину = (маса розчиненої речовини / загальна маса розчину) * 100%
У цьому випадку,
маса розчиненої речовини = 10 г
загальна маса розчину = 400 г + 10 г = 410 г
Тому масова частка розчину:
масова частка розчину = (10 г / 410 г) * 100% = 2.44%
Отже, масова частка розчину складає 2.44%.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад