• Предмет: Химия
  • Автор: toriviktori28
  • Вопрос задан 1 год назад

Знайдіть масу 20 повітряних кульок з гелієм, якщо маса однієї пустої кульки 1,5 г, а поміщається туди 5,6 л газу.​

Ответы

Ответ дал: vladaplisak2003
0

За всіх умов гелій є моноатомною речовиною. При нормальних умовах густина складає 0,17847 кг/м³, що при переведенні = 0,17847 г/л

P = m / V

m (гелію) = P * V = 0,17847 * 5,6 = 0,999432 г – в одній кульці гелію.

m (кульки з гелієм) = 1,5 + 0,999432 = 2,499432 г – маса кульки разом з гелієм.

m (всіх кульок) = 20 * 2,499432 = 49,98864 г ≈ 49,99 ≈ 50 г – маса 20 повітряних кульок з гелієм.

Вас заинтересует