• Предмет: История
  • Автор: Liza1864
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Установіть причини повалення Гетьманату П. Скоропадського
А) залежність Української держави від австро-німецьких військ
Б) опозиція щодо німецької окупаційної влади
В) вузька соціальна база (буржуазія, поміщики, заможні селяни)
Г) ліквідація поміщицького землеволодіння
Д) проведення культурних перетворень
Е) друга війна більшовицької Росії з УНР​

Ответы

Ответ дал: Mishka1239
0

А) Залежність Української держави від австро-німецьких військ: Гетьманат П. Скоропадського був встановлений за підтримки Центральних держав, зокрема Австро-Угорщини та Німеччини, які окупували значні території України під час Першої світової війни. Залежність від цих іноземних сил порушувала національну самостійність та призводила до опозиції з боку українських націоналістів.

Б) Опозиція щодо німецької окупаційної влади: В Україні була значна опозиція до німецької окупаційної влади, яка сприяла встановленню Гетьманату. Багато українців вважали німецьку окупацію за недопустиму та були проти співпраці з окупантами. Це створювало напружену атмосферу та призводило до протестів та боротьби проти Гетьманату.

В) Вузька соціальна база: Гетьманат П. Скоропадського мав вузьку соціальну базу підтримки. Він отримав підтримку переважно від буржуазії, поміщиків та заможних селян, що обмежувало його популярність серед широких верств населення. Бідні верстви суспільства, робітники та селяни, не відчували підтримки та вигод від Гетьманату, що створювало соціальну напругу.

Г) Ліквідація поміщицького землеволодіння: Гетьманат впроваджував політику ліквідації поміщицького землеволодіння та перерозподілу землі серед селян. Це було спрямовано на поліпшення соціального становища селянства. Однак, це викликало опозицію та супротив багатьох поміщиків, які втратили свої земельні володіння.

Д) Проведення культурних перетворень: Гетьманат П. Скоропадського прагнув впровадити культурні та мовні політики, спрямовані на українізацію та зміцнення української ідентичності. Однак, це спричинило опозицію та незадоволення з боку інших національних груп, таких як росіяни, поляки, євреї тощо. Це призводило до напруженості та конфліктів у суспільстві.

Е) Друга війна більшовицької Росії з УНР: Гетьманат П. Скоропадського стикався з опозицією та воєнним протистоянням з більшовицькою Росією. Це була серйозна загроза для Гетьманату та його стабільності. Українська Народна Республіка (УНР) знаходилась у конфлікті з Російською Федерацією, що ускладнювало політичну ситуацію та підірвало легітимність Гетьманату

Якщо щось неправильно, пиши

Вас заинтересует