• Предмет: Физика
  • Автор: megalkoilla
  • Вопрос задан 1 год назад

Під час піднімання гранітної плити на висоту 20 м виконують роботу 245 кДж. Який обєм плити ,якщо густина граніту 2500 кг/м³.​ з розв'язанням

Ответы

Ответ дал: yamamays
1

Відповідь:V = m / p

m - масса

р - плотность ( 2500 кг / м³ )

m = F / g

F - сила

g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )

F = A / S

A - работа ( 245 кДж = 245000 Дж )

S - путь ( 20 м )

F = 245000 / 20 = 12250 H

m = 12250 / 10 = 1225 кг

V = 1225 / 2500 = 0,49 м³

Пояснення:З  розв'язанням!    

(≡^∇^≡)


megalkoilla: МОЖНА РОЗПИСАТИ НА ЗОШИТІ
megalkoilla: ??
Вас заинтересует