Ответы
Ответ дал:
1
Ответ: 130 грн
Пошаговое объяснение:
3,5-3=0,5 грн стоит дороже ложка
10/0,5=20ложек
20*3,5=70 грн заплатили за ложки
70-10=60грн за вилки
70+60=130 грн заплатили за всю покупку
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад