Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
Для розв'язання цієї задачі скористаємося законом Ома:
I = U / R,
де I - сила струму (в А), U - напруга (в В), R - опір (в Ом).
Підставляємо дані у формулу і отримуємо:
I = 220 / 45
I ≈ 4.9 А
Отже, сила струму в провіднику дорівнює 4.9 А (ампер).
Ответ дал:
0
Дано:
R=45Oм
U=220B
Знайти:
I-?
I=U/R=220B/45Ом≈4,9А
R=45Oм
U=220B
Знайти:
I-?
I=U/R=220B/45Ом≈4,9А
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад