Тонкий нескінченно довгий стрижень має розподілений заряд з лінійною густиною 0,2 мкКл/см. Визначити напруженість поля у точці на відстані 2 см від стрижня.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1,8*10⁵ H/Kл
Объяснение:
τ=0,2 мкКл/см=20*10⁻⁶ Кл/м;
R=2 см=0,02 м;
E ? E=2*k*τ/R=2*9*10⁹*20*10⁻⁶/2=1,8*10⁵ H/Kл
Вас заинтересует
1 год назад
3 года назад
8 лет назад