Бетонну плиту, розміри якої 1,5 м³, кран підняв на ви- соту 12 м. Визначте потенціальну енергію плити від носно поверхні Землі.
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ: 414кДж
Объяснение:
Дано:
V=1,5м³
g=10Н/кг
h=12м
ρ=2300кг/м³
----------------
Еп-?
Потенциальная энергия бетонной плиты равна:
Еп=mgh=ρVgh=2300*1,5*10*12=414000Дж=414кДж
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад