Яка маса міді виділиться на електроді під час електролізу мідного купоросу за 2,3 хв сили струму 2,2 А?
Приложения:
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Дано:
t=2,3 хв=138 сек;
І=2,2 А;
k=0,33*10^-6 кг/Кл;
Знайти m.
m=k*I*t=0,33*10^-6*2,2*138=100,2*10^-6 кг.
Объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад