1-2 рівні. 1.Зазначте, добою чого називали 17 століття: А-абсолютизму. Б-феодалізму. В-буржуазії. 2. Укажіть значення слова barocco : А-філософський, мудрий. Б-приемний, ласкавий. В-дивний, химерний. Г-вигадливий, взірцевий. 3.Укажіть країну, у якій виник класицизм: А-Англія. Б-Франція. В-Італія. Г-Іспанія. 4.Взірцем досконалості в епоху класицизму вважалося: А-античне мистецтво. Б-мистецтво доби Відродження. Г-мистецтво бароко. 5.Пан Журден прагне: А-розбагатіти. Б-одружитися з маркізою. В-стати шляхетним дворянином. 6. Основним конфліктом для багатьох класицистичних творів є конфлікт між: А-пристрастю і розумом(громад. обов,язком). Б-героєм і суспільством. В-представниками старшого і молодшего покоління. 3 рівень 1.Укажіть літературні напрями, які сформувалися у 17 ст . в Європі: А-реалізм. Б-бароко. В-романтизм. Г-класицизм. Д-сентименталізм. Е- ренесанс. 2.Укажіть зайве правило в естетиці класицизму: А-єдність дії. Б-єдність характерів. В-єдність місця. Г-єдність часу. 3. Установіть відповідність між персонажами, які беруть участь у любовних колізіях п,єси Мольєра "Міщанин-шляхтич": 1.Клеонт. 2 Ков,єль. 3.Журден. 4.Дорант. А.Ніколь. Б-Дорімена. В.Люсіль( наприклад: 1-А). 4 рівень . Твір- мініатюра( на одну з тем).. 1.Чому сцени навчання пана Журдена викликають сміх? 2. Кому з героїв симпатизує автор? Чому? 3. Хто з героїв комедії Мольєра "Міщанин-шляхтич" мені найбільше запам,ятався? Чому?

Ответы

Ответ дал: stemzt
1
1. Добою, чого називали 17 століття: А-абсолютизму.
2. Значення слова barocco: В-дивний, химерний.
3. Україна, у якій виник класицизм: Б-Франція.
4. Взірцем досконалості в епоху класицизму вважалося: А-античне мистецтво.
5. Пан Журден прагне: Б-одружитися з маркізою.
6. Основним конфліктом для багатьох класицистичних творів є конфлікт між: Б-героєм і суспільством.

3 рівень:
1. Літературні напрями, які сформувалися у 17 столітті в Європі: Б-бароко, Г-класицизм, Д-сентименталізм.
2. Зайве правило в естетиці класицизму: В-єдність місця.
3. Відповідність між персонажами п'єси Мольєра "Міщанин-шляхтич":
1. Клеонт - А.Ніколь
2. Ковєль - Б-Дорімена
3. Журден - В.Люсіль
4. Дорант - Г. немає варіанту

4 рівень:
Твір-мініатюра на тему "Міщанин-шляхтич":
1. Сцени навчання пана Журдена викликають сміх через комічне протиставлення його бажань стати шляхетним дворянином і його обмежених знань і нездатності відповідати високим стандартам культури і етикету.
2. Автор симпатизує Журдену, так як через його невдалі спроби навчання та бажання відповідати вищим соціальним класам, він підкреслює смішність і незрілість суспільства.
3. З героїв комедії "Міщанин-шляхтич" найбільше запам'ятався сам пан Журден
Вас заинтересует