• Предмет: Физика
  • Автор: Booba3710
  • Вопрос задан 1 год назад

тіло масою 5 кг опромінюють нейтронами знайдіть еквівалентну дозу йонізуючого випромінювання якщо енергія передана тілу становить 30 мДж. Вважайте що коефіцієнт якості нейтронного випромінювання дорівнює 5

Ответы

Ответ дал: kovalevvova374
0

Объяснение:

Дано:

m=5кг

Е=0,03Дж

k=5

Найти:

Н-?

Решение:

1)D=E/m; D=0,03/5=0,006 (Гр)

2)Н=D*k;

H=0,006*5=0,03(Зв)

Ответ: H=0,03 Зв.

Вас заинтересует