• Предмет: Математика
  • Автор: mischaslu2
  • Вопрос задан 1 год назад

Кілограм печива коштує 32 грн, в кілограм цукерок - у 3 рази дорожчий. Скільки гривень коштують 3 кг цу корок???​

Ответы

Ответ дал: mariia6972
24
1) 32*3=96
2) 96*3=288
Від: 3кг цукерок коштують 288грн
Ответ дал: sofiadenisuk27
5

Ответ:

32*3=96()-

96*3=288()-

відповідь: 3 кг цукерок

Пошаговое объяснение:

Вас заинтересует