Кілограм печива коштує 32 грн, в кілограм цукерок - у 3 рази дорожчий. Скільки гривень коштують 3 кг цу корок???
Ответы
Ответ дал:
24
1) 32*3=96
2) 96*3=288
Від: 3кг цукерок коштують 288грн
2) 96*3=288
Від: 3кг цукерок коштують 288грн
Ответ дал:
5
Ответ:
32*3=96()-
96*3=288()-
відповідь: 3 кг цукерок
Пошаговое объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад