• Предмет: Алгебра
  • Автор: zangarnugumanov
  • Вопрос задан 1 год назад

Есепті шешу үшін теңдеулер жүйесін құрыңыз: 3 кг алма мен 6 кг апельсин үшін олар 4545 теңге төледі. Егер 2 кг алма 3 кг апельсин 1170 теңгеге арзан болса, жемістің әр түрінің 1 кг қанша тұрады?Срочно​

Ответы

Ответ дал: Geniusdefrance
2

Ответ:

3 кг апельсин = 120 теңгеге

Объяснение:


aazanzangali02: дурыс па?
magzanhamzat: хз
Вас заинтересует