З одного міста в протилежних напрямках виїхали одночасно потяги. Швидкість одного з них дорівнювала 79 км/год, що на 6 км/год бiльше, ніж швидкість другого. Якою буде відстань між ними через 8 год після початку руху?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Щоб знайти відстань між потягами через 8 годин, потрібно додати відстані, які пройшли кожен з потягів.
Відстань, яку пройшов перший потяг, дорівнює швидкість потяга (79 км/год) помножена на час (8 год): 79 км/год * 8 год = 632 км.
Відстань, яку пройшов другий потяг, дорівнює швидкість потяга (73 км/год) помножена на час (8 год): 73 км/год * 8 год = 584 км.
Тому, відстань між потягами через 8 год після початку руху буде 632 км + 584 км = 1216 км.
Пошаговое объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад