• Предмет: Право
  • Автор: angelinabondarchuk30
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Ознайомтеся з наведеними нижче висловлюваннями. Як ви розумієте їхній зміст Як вони пов'язані між собою та з метою предмета «Основи правознавства», який ви вивчатимете в 9 класі? Як би ви визначили мету навчального курсу, спираючись на наведені висловлювання? 1). Те, чого сьогодні навчається в класі одне покоління, стане нормою життя на ступного. (А. Лінкольн)
2) Право не повинне так регулювати життя, щоб людина втратила свободу дій Право за своєю суттю має давати орієнтири, але напрямок людина обирає сама. А далі діє принцип: дозволено все, що не заборонено. У нас є суд, сво бода сторін, які можуть домовитися тим або іншим чином. Неможливо (та й не потрібно) закріплювати в законі всі можливі варіанти поведінки людини.

Ответы

Ответ дал: artem4ik201152
0

Ответ:

Перше висловлювання А. Лінкольна стверджує, що те, що навчається в класі сьогодні, стане нормою життя майбутнього покоління. Воно вказує на важливість навчання основ правознавства, яке дозволить учням зрозуміти та застосовувати правові норми в майбутньому.

Друге висловлювання вказує на роль права в регулюванні життя людини. Воно стверджує, що право не повинне обмежувати свободу дій людини, а має надавати їй орієнтири. Окрім того, воно вказує на важливість суду і права сторін на визначення своєї поведінки. Це висловлювання наголошує на принципі "дозволено все, що не заборонено" і необхідності гнучкості законів.

Ці висловлювання пов'язані між собою тим, що обидва вони підкреслюють важливість правознавства, яке навчає учнів розуміти та застосовувати правові норми. Вони вказують на необхідність набувати знання про право, щоб стати свідомими громадянами і вміти діяти в рамках закону.

Мета навчального курсу "Основи правознавства" може бути сформульована на основі цих висловлювань як надання учням знань та розуміння про право, його роль у суспільстві та основні принципи правового регулювання. Курс має на меті формування у учнів умінь застосовувати правові норми у своєму житті, розуміти важливість судової системи та арбітражу, а також розвивати критичне мислення та вміння аргументовано висловлювати свою думку щодо правових питань.

Вас заинтересует