• Предмет: Литература
  • Автор: so243
  • Вопрос задан 1 год назад

Українська література 7 клас
Гомін, гомін по діброві

Даю 10б.

на перший погляд здається що звернення матері до сина на початку твору прокльони Чому вона саме так спілкується з ним перед розлукою чи не жорстоко моєї слова наведи аргументи на підтвердження своєї думки

Ответы

Ответ дал: TriggerTrash
1

Ответ:

Текст "Гомін, гомін по діброві" було написано українським письменником Іваном Франком. У ньому розповідається про розлуку матері зі своїм сином, який йде на війну. Це емоційно напружений момент, коли мати виражає свою турботу та біль за долю сина.

Звернення матері до сина на початку твору може здатися прокляттям через використання слова "чорний" і "білий". Однак, варто звернути увагу на контекст, в якому вживаються ці слова. Вони символізують природу, коли чорне означає негативність і небезпеку, а біле - позитивність і безпеку. Мати бажає синові повернутися з війни живим і незаплямованим, тому використовує таке виразне звернення.

Це не є жорстокими словами, а доказом глибокої материнської любові та турботи. Мати хоче висловити свої найсильніші побажання та надії щодо майбутнього свого сина. Вона відчуває страх та тривогу за його безпеку, і це випливає зі щирого бажання його захистити.

Отже, звернення матері можна розглядати як вираз її любові та стурбованості, а не як прокляння.

Объяснение:


so243: Дуже дякую!!))
Вас заинтересует