у розчині масою 400 г з масовою часткою солі 5% розчинили 40 г солі визначте масову частку солі у новоутвореному розчині
помогите пожалуйста 50 даю
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Щоб знайти масову частку солі в новоутвореному розчині, можна використовувати таку формулу:
Масова частка солі (%) = (Маса солі в розчині / Загальна маса розчину) * 100%
Дані:
Маса солі в розчині = 40 г
Загальна маса розчину = 400 г
Масова частка солі (%) = (40 г / 400 г) * 100% = 10%
Масова частка солі у новоутвореному розчині становить 10%.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад