СРОЧНО!
4) Чи однаково ставилася Маруся до внуків від Лавріна і до внуків від
Карпа?
5) Коли і чому заплакала Мотря? Чи знайшла вихід із ситуації?
6) Хто в сім'ї заробляв гроші?
7) Як ви розумієте слова Омелька, що діти «загнали його на піч»?
8) Чому Кайдашиха так тяжко заповзялася на молоду невістку?
9) Сформулюйте тему та ідею повісті. Чого навчає нас автор?
10) Чому можна стверджувати, що «Кайдашева сім’я» - це
соціально-побутова повість.
11) Чи вірите ви у правдоподібність такого фіналу повісті? Чому?
12) Чи актуальна ця повість у наші дні? Чому ви так вважаєте?

Ответы

Ответ дал: sofiaderelo4
0

4) Маруся відносилася однаково до внуків від Лавріна і від Карпа, так як обидва ці хлопці були для неї рідними внуками.

5) Мотря заплакала, коли дізналася про втечу Карпа та його смерть, а потім втратила в розумному житті свого сина Максима. Вона не знайшла вихід із ситуації і пізніше померла.

6) Гроші в сім'ї заробляв Лаврін, виконуючи різні роботи і торгуючи конями.

7) Слова Омелька "загнали його на піч" можуть вказувати на те, що його діти віддали йому перевагу перед іншими членами сім'ї, можливо, заради його матеріальних цінностей або позиції в родині.

8) Кайдашиха тяжко заповзялася на молоду невістку через свої побутові звичаї та віру в традиції. Вона не приймала невістку із-за її бідної родини та низького соціального статусу.

9) Тема повісті - боротьба за виживання та розкриття побуту селянської родини у ХІХ столітті. Головна ідея - це показати складність селянського життя і виразити протест проти соціальної нерівності та пригнічення.

10) "Кайдашева сім'я" - це соціально-побутова повість, оскільки вона описує побут і життя селянської родини в українському селі, а також висвітлює соціальні проблеми і нерівності.

11) Фінал повісті може вважатися правдоподібним, оскільки він відображає життя і соціальну реальність того часу. Автор створив красномовну історію, відображаючи жертви і трагедії селянської родини.

12) Повість залишається актуальною і у сучасних умовах, оскільки вона висвітлює питання соціальної справедливості, економічної нерівності і боротьби за виживання, які можуть бути релевантними і сьогодні.

Вас заинтересует