• Предмет: Алгебра
  • Автор: tadictimi20
  • Вопрос задан 1 год назад

За 4 кілограма яблук і 3 кг груш заплатили 130 грн а за 2 кг яблук та 7 кг груш 230 яка ціна 1 кг яблук

Ответы

Ответ дал: karinabargomon123
0

Ответ:

1 кілограм яблок 50 гривень

Вас заинтересует