• Предмет: Право
  • Автор: hhb60
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Помогите пожалуйста!
Визначте форму держави (форму правління, політичний режим, територіальний устрій), обґрунтуйте відповідь
1) Країна складається з 16 земель, кожна з яких має власні конституцію, парламент, уряд. Вищу юридичну силу має конституція, яку приймає парламент держави, що складається з двох палат: нижньої, яка формується шляхом загальнонародних виборів раз на чотири роки, та верхньої, депутатів якої обирають парламенти земель. Глава держави — президент, який обирається нижньою палатою парламенту строком на 5 років. Уряд очолює канцлер, уряд відповідальний перед парламентом та формується партією, яка має в парламенті більшість (або відповідною коаліцією партій).
2) Країна складається з п'яти провінцій, в кожній з яких діє виборний орган, який вирішує питання місцевого значення. Глава держави — імператор, який призначає прем'єр-міністра та членів уряду. Законодавча влада належить двопалатному парламенту, нижня палата якого обирається раз на чотири роки. Верхня палата парламенту частково складається з обраних членів, а частина успадковує своє місце. Верхня палата одночасно є вищим судовим органом. Одна з провінцій двадцять років тому була захоплена під час збройного конфлікту та з того часу в ній точаться постійні, часом збройні, сутички з представниками місцевого населення, яке вимагає незалежності своєї землі.
3)Країну розділено на райони, глави яких призначаються президентом країни. Існує також автономна республіка, статус якої визначено конституцією країни. Глава держави — президент, він призначає прем'єр-міністра (за згодою парламенту) та членів уряду (за власним розсудом), може скасувати рішення уряду чи парламенту автономної республіки, але не має права розпустити парламент країни. Однопалатний парламент обирається строком на 5 років, його головне завдання — законодавча діяльність. Парламент має право імпічменту, але його процедура дуже складна. Серед вищого керівництва країни — два сини президента, два його брати, жінка та ще кілька родичів. Проведено референдум щодо безстрокового подовження повноважень президента, йому присвоєно звання "Батько нації".

Ответы

Ответ дал: sisisjsks7
1

Ответ:

1) З описуваної країни видно, що вона має федеративну форму держави. Країна складається з 16 земель, кожна з яких має власні конституцію, парламент і уряд. Це свідчить про те, що влада розділена між центральним урядом і регіональними органами влади. Конституція, прийнята парламентом, є основним правовим актом країни. Глава держави є президентом, який обирається парламентом на п'ять років. Уряд очолює канцлер і відповідає перед парламентом. Така система організації влади називається парламентською республікою.

2) Описана країна має форму монархії з парламентською системою влади. Глава держави - імператор, який призначає прем'єр-міністра та членів уряду. Законодавча влада належить парламенту, який складається з двох палат. Верхня палата парламенту одночасно є вищим судовим органом. Ця система влади характеризується монархом як символом єдності країни, але реальна влада зосереджена в законодавчому органі - парламенті.

3) Описана країна має президентську форму держави з елементами автономії. Влада розділена між президентом, парламентом та урядом. Глава держави - президент, який призначає прем'єр-міністра та членів уряду. Парламент обирається на п'ять років і займається законодавчою діяльністю. Президент має обмежені повноваження щодо розпуску парламенту, але може скасовувати рішення уряду чи парламенту автономної республіки. У країні також існує автономна республіка зі своїм статусом, що надає їй певну ступінь самоврядування. Описана система влади може бути класифікована як президентська республіка з елементами федералізму.

Вас заинтересует